Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Grupa TOP HR BCC działa w ramach Loży Warszawskiej Business Centre Club najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji pracodawców, reprezentowanej m.in. w Radzie Dialogu Społecznego.
Grupa działa od 5 lat. Stanowi forum wymiany wiedzy HR-owców.

Życie HR-u zmieniło się istotnie co do formy działania, ale nie co do istoty. Nadal naszym zadaniem jest określanie kompetencji w procesach rekrutacji, rozwoju, sukcesji.

Porozmawiamy o naszych doświadczeniach, wyzwaniach i obawach oraz dobrych praktykach związanych z pomiarem kompetencji. Skorzystamy z doświadczeń ekspertów.

A dodatkowo:

Tematyka z ostatnich miesięcy to:

Prowadząca to Katarzyna LorencPrzewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU, 4 Business & People oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku.

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości. Tworzy oraz propaguje nagradzane usługi i rozwiązania, które budują efektywne i przyjazne środowiska pracy takiej jak DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program czy przeprowadzanie organizacji przez zmiany.

We współpracy z brytyjskim partnerem – światowym ekspertem w dziedzinie narzędzi psychometrycznych – firmą AQR Ltd. oraz Uniwersytetem w Hull, dostarcza najwyżej jakości narzędzi pomiaru i stale prowadzi badania nad efektywnością pracowników i menedżerów. W roku 2007 przeprowadziła unikatowe badania wpływu siły i odporności psychicznej na efektywność pracowników. W 2009 zakończyła badania stylu i skuteczności przywództwa polskich menedżerów.

Do zobaczenia!