Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Grupa TOP HR BCC działa w ramach Loży Warszawskiej Business Centre Club najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji pracodawców, reprezentowanej m.in. w Radzie Dialogu Społecznego.
Grupa działa od 5 lat. Stanowi forum wymiany wiedzy HR-owców.

Tym razem popatrzymy na Zintegrowany Model Przywódczy w kontekście zmian zachodzących w stylach zarządzania menedżerów w naszych organizacjach.

-Który styl się wzmocnił?
-Który osłabł?
-Który nadal jest istotny?

W dyskusji oszacujemy wymiary przywództwa na dzisiejsze czasy i porównamy go do stylu, który dominował w 2008 roku, kiedy zostały wykonane pierwsze badania polskiego stylu przywództwa.

A dodatkowo:

– rozwiązania monitoringu czasu pracy i kondycji pracowników
– tematy, które obejmą negocjacje paktu społecznego w obszarze praca i jak Grupa HR może się włączyć w tworzenie dobrego prawa

Tematyka z ostatnich miesięcy to: Lekcje z pandemii, Benefity i wynagrodzenia 2020/2021, Praca zdalna – bezpieczeństwo fizyczne i mentalne, Powroty do pracy – jak mobilizować i motywować do pracy z biura?

Prowadząca to Katarzyna LorencPrzewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU, 4 Business & People oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku.

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości. Tworzy oraz propaguje nagradzane usługi i rozwiązania, które budują efektywne i przyjazne środowiska pracy takiej jak DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program czy przeprowadzanie organizacji przez zmiany.

We współpracy z brytyjskim partnerem – światowym ekspertem w dziedzinie narzędzi psychometrycznych – firmą AQR Ltd. oraz Uniwersytetem w Hull, dostarcza najwyżej jakości narzędzi pomiaru i stale prowadzi badania nad efektywnością pracowników i menedżerów. W roku 2007 przeprowadziła unikatowe badania wpływu siły i odporności psychicznej na efektywność pracowników. W 2009 zakończyła badania stylu i skuteczności przywództwa polskich menedżerów.

Tematyka z ostatnich miesięcy to:
Lekcje z pandemii, Benefity i wynagrodzenia 2020/2021,
Praca zdalna – bezpieczeństwo fizyczne i mentalne,
Powroty do pracy – jak mobilizować i motywować do pracy z biura?

Do zobaczenia!