Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Już po raz kolejny Business Centre Club ma przyjemność zaprosić na spotkanie on-line osoby zajmujące się rozwojem pracowników w organizacjach na spotkanie Grupy HR Loży Warszawskiej BCC
Grupa powstała ponad 4 lata temu, a jej rolą jest wymiana doświadczeń i rozwój wiedzy z obszaru HR w przedsiębiorstwach.

Wielkimi krokami zbliża się koniec jednego z najbardziej niezwykłych lat w biznesie; pełen wyzwań, obaw i zmian.
– Czego nas nauczył?
– Jak zmienił nas i nasze organizacje?
– Jakie trendy wzmocnił, a jakie zapoczątkował?

Wymiana doświadczeń, wzajemna inspiracja towarzyszyły nam od czasu, gdy warszawska grupa HR zaczęła działać on-line, by wspierać się w codziennych HR-owych wyzwaniach. Dlatego na podsumowanie zapraszamy wszystkich członków grupy i tych, którzy czują, że potrzeba mi i podsumowania, i spojrzenia w przyszłość.

Zapraszamy na dyskusję, która pozwoli nam podsumować doświadczenia 2020 i przygotować się na 2021 w HR-ze.

W programie:
– dyskusja moderowana – z której powstanie wspólny artykuł grupy HR z cytatami z Waszych wypowiedzi
– zmiany prawne – czego przypilnować i na co się przygotować w 2021 roku? – przedstawi mec. Joanna Torbe
– lista życzeń HR-owych, z których powstanie informacja prasowa do mediów

Zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Teams. Z uwagi na chęć zapewnienia wysokiej jakości dyskusji i równocześnie ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo będą mieć przedstawiciele firm członkowskich oraz menedżerowie HR. W razie nieobecności prosimy o informację, by móc zaprosić osoby z listy rezerwowej. Przy dużym zainteresowaniu zaproponujemy dodatkowy termin spotkania.

Do zobaczenia!


Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Lorenc

Katarzyna Lorenc  – Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BizYou Sp. z o.o., 4 Business & People Sp. z o.o. oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku. Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości. Tworzy oraz propaguje nagradzane usługi i rozwiązania, które budują efektywne i przyjazne środowiska pracy takiej jak DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program czy przeprowadzanie organizacji przez zmiany.