Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Zapraszamy HR-owców i menedżerów na seminaria on-line – trzy obszary tematyczne dotyczące efektywnej pracy zdalnej i zabezpieczenia ryzyk oraz wykorzystania możliwości związanych z pracą on-line.

Seminarium 3 – W dobrej kondycji

Od lat z obserwowaliśmy rosnącą liczbę zwolnień psychiatrycznych w firmach. Część osób czuła się zagubiona już wtedy. Dzisiaj na normalne wyzwania nałożyły się te związane z pandemią, a w efekcie z pracą zdalną. Część osób doświadcza teraz głębokiej refleksji, która może ich pokierować zarówno we wzmacniające jak i destruktywne działania. Inni z kolei doświadczają mocniejszych relacji rodzinnych przy osłabieniu tych zewnętrznych. Jeszcze inni zajęli się działaniami, na które dotąd nie mieli czasu. Dla jednych to wytchnienie, dla drugich ucieczka od refleksji i trudnych relacji. Natężenie obu zjawisk jest większe niż dotychczas. W tej niezwykłej sytuacji dbanie o ludzi ma nowy, szerszy wymiar przy równoczesnym ograniczeniu kontaktów. Diagnozowanie sytuacji pracownika i udzielanie adekwatnego wsparcia są tematem naszego seminarium.

Seminarium będzie składać się z sesji wymiany doświadczeń, prezentacji praktycznych rozwiązań oraz sesji pytań i odpowiedzi.


W efekcie seminarium:

Dodatkowo każdy z Uczestników otrzyma:

Z uwagi na interaktywną formę liczba miejsc z jest ograniczona!
Prosimy o rejestrację na stronie wydarzenia.