Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Zapraszamy HR-owców i menedżerów na seminaria online – trzy obszary tematyczne dotyczące efektywnej pracy zdalnej i zabezpieczenia ryzyk oraz wykorzystania możliwości związanych z pracą on-line.

Seminarium 2 – Na czas

Wiele firm podjęło środki ostrożności w celu ochrony swoich pracowników przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19). Jedno z pierwszych działań, to zorganizowanie ludziom pracy z domu. I w ten sposób praca zdalna stała się nagle popularnym modelem. Już jednak w lipcu w badaniu sondażowym BCC i 4 Business & People czytamy: „Ciekawe jest, że po entuzjazmie związanym z pracą zdalną prawie nie pozostał ślad. Nieprzygotowanie do takiej pracy, brak przygotowania lokalowego, technicznego a przede wszystkim umiejętności samoorganizacji i planowania pracy własnej zebrały żniwo”.

Dlatego przygotowaliśmy propozycję Programu Efektywności Osobistej w wersji zdalnej.

PEP® – Personal Efficiency Program został opracowany przez Kerry’ego Gleesona w Sztokholmie w 1984 roku. Wdrażany jest przez firmy w 36 krajach, na pięciu kontynentach. W Polsce od 1998 r. zaufało mu już ponad 150 organizacji.

Seminarium będzie składać się z sesji wymiany doświadczeń, prezentacji praktycznych rozwiązań oraz sesji pytań i odpowiedzi.


W efekcie seminarium:


Dodatkowo każdy z Uczestników otrzyma:

Z uwagi na interaktywną formę liczba miejsc z jest ograniczona!
Prosimy o rejestrację na stronie wydarzenia.