Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Grupa TOP HR BCC działa w ramach Loży Warszawskiej Business Center Club najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji pracodawców, reprezentowanej m.in. w Radzie Dialogu Społecznego. Grupa działa od 5 lat. Stanowi forum wymiany wiedzy HR-owców.

Tematyka z ostatnich miesięcy to: Lekcje z pandemii, Benefity i wynagrodzenia 2020/2021, Praca zdalna – bezpieczeństwo fizyczne i mentalne, Powroty do pracy – jak mobilizować i motywować do pracy z biura?

Temat najbliższego spotkania: „Gdzie jest dziś rynek pracy? Przegląd najnowszych badań BCC”

Zaprezentowane wyniki badań z ostatnich 3 miesięcy będą okazją do wymiany opinii i doświadczeń jak widzimy dziś sytuację w naszych przedsiębiorstwach i z czym się mierzymy wewnątrz organizacji. Wyniki zaprezentują nam sami badacze. Otrzymacie również linki do już opublikowanych raportów.

Ponieważ spotkamy się 8 marca stworzymy podsumowanie, co kobiety zmieniają we współczesnym biznesie, a nasze myśli puścimy w świat w formie informacji od Grupy TOP HR do mediów.

Poinformujemy Was o statusie prac nad Kodeksem pracy i Paktem Społecznym, który negocjujemy ze stroną rządową i związkami zawodowymi.

A prowadząca to Katarzyna LorencPrzewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU, 4 Business & People oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku.

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości. Tworzy oraz propaguje nagradzane usługi i rozwiązania, które budują efektywne i przyjazne środowiska pracy takiej jak DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program czy przeprowadzanie organizacji przez zmiany.

We współpracy z brytyjskim partnerem – światowym ekspertem w dziedzinie narzędzi psychometrycznych – firmą AQR Ltd. oraz Uniwersytetem w Hull, dostarcza najwyżej jakości narzędzi pomiaru i stale prowadzi badania nad efektywnością pracowników i menedżerów. W roku 2007 przeprowadziła unikatowe badania wpływu siły i odporności psychicznej na efektywność pracowników. W 2009 zakończyła badania stylu i skuteczności przywództwa polskich menedżerów.

Do zobaczenia!