Zdobądź przewagę, dzięki ludziom Zadaj nam pytanie
Wróć do Wydarzeń

Zarządzanie rozwojem ma dziś wielką wagę – to również olbrzymia odpowiedzialność. Być może dlatego szkolenie pracowników napotyka wiele trudności.

Chcemy o nich porozmawiać i wymienić się doświadczeniami, by 2021 uczynić rokiem rozwoju w swoich firmach.

Tematy, które poruszymy na spotkaniu:

1.Jak skorzystać z dofinansowań usług rozwojowych dla siebie i organizacji?

2. Jak przebiega cały proces, i ile możemy otrzymać dofinansowania?

3. Jak skutecznie otrzymać dofinansowanie ?


Naszym gościem będzie Norbert Brodowski który opowiem nam jak skutecznie uzyskać dofinansowanie- Przedsiębiorca, doświadczony specjalista ds. dofinansowania usług szkoleniowych i konsultingowych.

Przez 5 lat zarządzający całym procesem sprzedaży i obsługi usług szkoleniowych i doradczych za pośrednictwem dostępnych programów dofinansowania, zarówno tych finansowanych z funduszy europejskich jak i krajowego funduszy pracy.

Odpowiedzialny za zwiększenie obrotu firmy o 300%, poprzez oparcie działań sprzedażowych firmy o realizację usług dofinansowanych. Przez jego ręce przeszło ponad 500 firm, które w sumie pozyskały ponad 8 mln zł.

A prowadząca to Katarzyna LorencPrzewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU, 4 Business & People oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku.

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości. Tworzy oraz propaguje nagradzane usługi i rozwiązania, które budują efektywne i przyjazne środowiska pracy takiej jak DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program czy przeprowadzanie organizacji przez zmiany.

We współpracy z brytyjskim partnerem – światowym ekspertem w dziedzinie narzędzi psychometrycznych – firmą AQR Ltd. oraz Uniwersytetem w Hull, dostarcza najwyżej jakości narzędzi pomiaru i stale prowadzi badania nad efektywnością pracowników i menedżerów. W roku 2007 przeprowadziła unikatowe badania wpływu siły i odporności psychicznej na efektywność pracowników. W 2009 zakończyła badania stylu i skuteczności przywództwa polskich menedżerów.

Do zobaczenia!